!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rio nuk mendon se do të largohet ndonjëherë nga Manchesteri

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Rio nuk mendon se do të largohet ndonjëherë nga Manchesteri   Sat Apr 25, 2009 6:53 am

Mbrojtësi i Manchester United, Rio Ferdinand, thotë se ai nuk planifikon ndonjë largim nga kampioni aktual i Anglisë, Evropës dhe botës.
30-vjeçari është shndërruar në njërin prej mbrojtësve më të mirë në botë pas kalimit në Old Trafford nga Leeds në vitin 2002, transferim i cili kushtoi plot 29 milionë funte.

“Ideja për të luajtur në Itali është e bukur, por kam një familje të re dhe nuk dua t’i dëmtoj dhe të transferohem atje. Transferimi nga Londra në Manchester ishte vërtet i vështirë”, ka thënë Ferdinand
Back to top Go down
View user profile
 
Rio nuk mendon se do të largohet ndonjëherë nga Manchesteri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: