!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kaka në Manchester United?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Kaka në Manchester United?   Sat Apr 25, 2009 7:00 am

Mediat angleze përcjellin lajmin se ekipi i Manchester United tashmë ka rënë në kontakt me agjentët e Kaka dhe kanë diskutuar për transferimin e brazilianit në Old Trafford.

Daily Mail dhe The Sun kanë shkruar se drejtuesit e United janë të gatshëm ta sjellin njëshin brazilian në radhët e veta, veçanërisht nëse Ronaldo transferohet në Real Madrid këtë verë.

Të dyja gazetat shkruajnë se kontakti në mes të përfaqësuesve të United dhe agjentëve të Kaka tashmë është zhvilluar dhe ka qenë një takim pozitiv, edhe pse asgjë nuk është vendosur.

Spekulohet e përfaqësues të Manchester United brenda disa javësh do të takohen edhe me drejtuesit e Milanit për të parë nivelin e dëmshpërblimit në rast të transferimit eventual.
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka në Manchester United?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DO YOU THINK THE UNITED STATES WOULD HAVE A REVOLUTION ?
» IS THE UNITED STATES THE NEXT GREECE- DEFAULT ? OPNION ?
» 'Iron Man & Hulk: Heroes United' Animated DVD
» UN-EMPLOYMENT BENEFITS FADING AWAY-WHAT WILL PEOPLE DO ?
» Gerry to appear at Soccer Aid - May 27th

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: