!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Cesar: Buffon është më i mirë se unë

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Cesar: Buffon është më i mirë se unë   Sat Apr 18, 2009 1:29 pm

Përkundër formës së shkëlqyer që ka treguar këtë sezon, portieri i Interit, Julio Cesar, është treguar modest duke thënë se homologu i tij te Juventusi, Gianluigi Buffon, është portier më i mirë se ai.
“Buffon vazhdon të mbetet njëri nga portierët më të mirë në botë. Unë ende nuk e kam arritur nivelin e tij”.

“Mendoj se ndërmjet meje, Buffonit, Casillasit, Cechut dhe Reainas, nuk ekzistojnë shumë dallime. Të gjithë ne pak a shumë jemi në nivel të njëjtë. Prandaj thjeshtë nuk mendoj se mund të veçohet njëri si portieri më i mirë në botë”, ka thënë braziliani për “La Stampa”.
Back to top Go down
View user profile
 
Cesar: Buffon është më i mirë se unë
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shark Cesar deck help

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: