!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Redknapp: Titulli është i Manchesterit

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Redknapp: Titulli është i Manchesterit   Sun Apr 26, 2009 3:18 am

Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se Manchester United tashmë e ka siguruar titullin pas fitores së djeshme prej 5-2 në White Hart Lane.

Cristiano Ronaldo dhe Wayne Rooney shënuan nga dy gola, dhe një tjetër Dimitar Berbatov, për të ndihmuar Manchesterin të rikthejë rezultatin nga 2-0, në 5-2.

“Nëse do t’i kishim mposhtur, gjithçka do të ishte e hapur. Por unë nuk shoh se ata do të rrëshqasin tash. Nëse sheh orarin e ndeshjeve, nuk shoh se ku mund të humbasin”, ka thënë Redknapp
Back to top Go down
View user profile
 
Redknapp: Titulli është i Manchesterit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: