!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hughes lavdëron paraqitjen e Robinhos

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Hughes lavdëron paraqitjen e Robinhos   Sun Apr 26, 2009 3:18 am

Menaxheri i Manchester Cityt, Mark Hughes, ishte i ngazëllyer me fitoren e djeshme në udhëtim te Evertoni dhe paraqitjen e shkëlqyeshme të Robinhos.

“Robinho është kritikuar për paraqitjet në udhëtim, për veprimet e pajustifikueshme, por unë mendoj se ai ishte i jashtëzakonshëm sot. Lidhja e tij në lojë me Stephen Ireland po përmirësohet, mendoj se të dy ishin të jashtëzakonshëm”, ka thënë Hughes.

“Falë tyre fitorja në udhëtim është tash këtu. Ne luajtëm shkëlqyeshëm në disa ndeshje dhe sot mendoj se ishte një paraqitje e mirë solide në Premier League”, ka shtuar trajneri anglez.

Fitorja ishte e para në udhëtim për Manchester Cityn që nga muaji gusht, kur mposhti Sunderlandin
Back to top Go down
View user profile
 
Hughes lavdëron paraqitjen e Robinhos
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Terry Bell-Hughes
» Edward Hughes. (1953-2006)
» Beverly Bell Hughes (Llandudno, Wales)
» RIP Geoffrey Hughes aka Mr Popplewick
» The BEANO: Is this the beginning of the end?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: