!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ferguson: Berbatov ishte fantastik

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Ferguson: Berbatov ishte fantastik   Sun Apr 26, 2009 3:21 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka gjetur vetëm fjalë të mira për paraqitjen e Dimitar Berbatov në fitoren 5-2 ndaj Tottenhamit.

Një paraqitje fantastike nga Berbatov. Nuk mendoj se ai e humbi topin të paktën një herë. Ai ishte lojtari jonë më i mirë në pjesën e parë, dhe në të dytën tregoi disa momente të shkëlqyeshme”, ka thënë Ferguson.

Bullgari asistoi në dy gola dhe shënoi golin e fundit në fitoren e mbrëmshme
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson: Berbatov ishte fantastik
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» J.D. SALINGER- CATCHER IN THE RYE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: