!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Na ishte njëherë një studente

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Na ishte njëherë një studente   Sat Jun 20, 2009 12:20 pm

Na ishte njëherë një studente për metereologji. Kur bashkë me një shokun e vet po shihte nivelin e shiut që kishte rënë atë ditë, me nder jush, i shpëtoi një... pordhë. U shtrëngua e u shtrëngua dhe e bëri pa zë, por... era e tradhëtoi. Për të humbur gjurmët e pyeti shokun:
-Si thua, si do të jetë koha nesër?
Shoku i vet, pasi nuhati njëherë majtas djathtas, tha:
-Nga era, duket se nesër do te bjerë ***!
Back to top Go down
View user profile
 
Na ishte njëherë një studente
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: