!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Quaresma: Është koha për një fillim të ri

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

Dannchee.hack


Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

Quaresma: Është koha për një fillim të ri Empty
PostSubject: Quaresma: Është koha për një fillim të ri   Quaresma: Është koha për një fillim të ri I_icon_minitimeTue Jul 14, 2009 1:48 pm

Mesfushori i Interit, Ricardo Quaresma thotë se do të nisë nga fillimi me nerazurët, do ta harrojë sezonin e dobët dhe pret shumë lojëra të mira në të ardhmen.

Quaresma ishte i dëshpëruar me pjesën e parë të sezonit në Inter, andaj u dërgua si huazim te Chelsea, por as atje nuk arriti të gjejë veten.

“T’i filloni përgatitjet me bashkë-lojtarët tuaj, është shumë e rëndësishme, kjo është diçka që nuk ndodhi në sezonin e kaluar dhe pata problem. Në aspektin personal, kam dëshirë të madhe ta dëshmoj veten dhe ta përmirësoj sezonin e kaluar”, ka thënë Quaresma.

“E kam harruar gjithë atë dhe nuk do të mendoj për të kaluarën. Ajo do të jetë një përvojë që do të më shërbejë, por tash shoh në të ardhmen”, ka shtuar portugezi, i cili është me Interin në përgatitje në Los angeles


Quaresma: Është koha për një fillim të ri F.0714141457913_m
Back to top Go down
 
Quaresma: Është koha për një fillim të ri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zambrotta: Pirlo është i pazëvendësueshëm te Milani
» Cesar: Buffon është më i mirë se unë
» Çfarë është Open Office?
» Redknapp: Titulli është i Manchesterit
» Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: