!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 21
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë   Sun Apr 19, 2009 4:12 am

Heroi i Chelseat në gjysmëfinalen e FA Cup, Didier Drogba, është shprehur i ngazëllyer me eliminimin e Arsenalit, por i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij se ende nuk kanë fituar asgjë.

“Jemi në finale të Kupës FA dhe në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Jemi pak mbrapa në Premier League, por ende jemi aty”.

“Megjithatë, do të themi që kemi pasur një sezon të mirë, vetëm atëherë kur të fitojmë diçka, përndryshe të gjitha do të jenë dështim”.

“Është kënaqësi që jemi në finale të FA Cup, por do të jemi të lumtur vetëm atëherë kur ts fitojmë trofeun”, ka thënë sulmuesi nga Bregu i Fildishtë
Back to top Go down
View user profile http://forum-shqip.forum.st
 
Drogba: Ende nuk kemi fituar asgjë
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ende

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: