!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Saha nuk dëshiron të largohet nga Evertoni

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Saha nuk dëshiron të largohet nga Evertoni   Sat Jun 20, 2009 9:20 amLouis Saha thotë se nuk dëshiron të largohet nga Evertoni pavarësisht interesimit nga klubi turk Besiktas.

30-vjeçari ka lëshuar një pjesë të madhe të sezonit të kaluar për shkak të lëndimit, por për aq sa luajti tregoi se ende mund të jetë i rrezikshëm për golin kundërshtar.

“Nuk jam në kontakt me askënd. Dua të jem në shërbim të Evertonit dhe David Moyes i cili më dha shans. Derisa ata nuk vendosin të më shesin, nuk mund ta shoh veten duke u larguar nga Evertoni”, ka thënë Louis Saha.
Back to top Go down
View user profile
 
Saha nuk dëshiron të largohet nga Evertoni
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: