!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 United konfirmon largimin e Tevez

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: United konfirmon largimin e Tevez   Sat Jun 20, 2009 9:37 am

Manchester United ka konfirmuar se Carlos Tevez nuk do të luajë në Old Trafford në sezonin e ardhshëm.
“Manchester United njofton se Carlos nuk do të nënshkruajë kontratë të re me klubin”, shkruan në deklaratën zyrtare të United.

Më tutje, në deklaratë thuhet se kampioni i Anglisë është pajtuar të paguajë 25.5 milionë funte dhe i ka ofruar argjentinasit kontratë pesëvjeçare, e cila do ta bënte atë njërin nga lojtarët më të paguar, mirëpo ai nuk ka dashur të luajë më shumë për Manchester Unitedin
Back to top Go down
View user profile
 
United konfirmon largimin e Tevez
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DO YOU THINK THE UNITED STATES WOULD HAVE A REVOLUTION ?
» IS THE UNITED STATES THE NEXT GREECE- DEFAULT ? OPNION ?
» How to contact the President of the United States
» UN-EMPLOYMENT BENEFITS FADING AWAY-WHAT WILL PEOPLE DO ?
» Marvel UK 1970s free gift - painted?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: